חיפוש    


 
 

פרטים

באיזה שעה מתחיל יום המשפחה 2011 ? כל היום

באיזה תאריך מתקיים יום המשפחה 2011 ? שישי , 04 פברואר ,2011

איפה יום המשפחה 2011 ?

כמה עולה יום המשפחה 2011 ? חינם

 

תיאור

יום המשפחה הוא ללא ספק אחד הימים המרגשים בשנה. היום הזה מוקדש לכל המשפחה וזה בדיוק יום מושלם מבחינתכם לעשות משהו משפחתי. אז איזו פעילות משפחתית מיוחדת ניתן לעשות ביום המשפחה?

יום המשפחה – בילוי כייפי בפארק
אתם יכולים להקדיש את היום הזה לבילוי משפחתי כייפי. הכל תלוי כמובן כמה ילדים יש לכם ובאיזה גילאים הם. אתם יכולים למשל לעשות פיקניק בפארק. פיקניק בפארק יכול להיות בילוי משפחתי נהדר שלא יגרום לחשבון הבנק שלכם להתרסק. כי הרי אחד הדברים הידועים הוא שיום המשפחה הוא יום בו אפשר להוציא בלי לשים לב סכום גבוה מאוד עבור הבילוי ולכן המטרה שלנו היא לעשות לכם בילוי מיוחד ליום המשפחה, שגם תוכלו ליהנות בו וגם לא תצטרכו למשכן את דירתכם לאחר מכן. פיקניק בפארק, בעיקר אם יש לכם ילדים קטנים, יכול להיות תענוג של בילוי. כל מה שצריך זה שמיכה, ארוחה קלה והרבה מצב רוח. כמובן שמומלץ לבדוק  קודם לכם עם תחזית מזג האוויר מה צפוי לנו כדי שלא תגיעו לפארק ותגלו שהוא מוצף...

יום המשפחה – להכין ארוחה יחד
בילוי משפחתי מגניב וקליל יכול להיות הכנת ארוחה משפחתית יחד, כאשר הילדים מעורבים. אחד הטרנדים הלוהטים בתקופה האחרונה הוא הבישול. כל מה שאתם צריכים כדי להתקין לכם ארוחה כייפית, כזו שהילדים יוכלו להיות שותפים מלאים להכנתה, זה לחפש מתכונים קלים המותאמים לילדים. יש כיום באינטרנט עשרות אתרים בהם מראים איך ילדים יכולים לבשל מתכונים קלים, כולל קינוח! ועכשיו, מה יותר כייף מאשר ארוחה משפחתית בה כוווולם מעורבים? כל המטרה ביום המשפחה זה ליצור את אותו גיבוש משפחתי חשוב.לאחר שתסיימו להכין את הארוחה ותשבו לשולחן תוכלו להסביר לילדים את משמעות יום המשפחה ותראו להם כמה אתם גאים בהם על הארוחה.

יום המשפחה – יצירתיות

שתי הדוגמאות המופיעות לעיל הינן רק שתי דוגמאות מתוך מאות דוגמאות אחרות שניתן למצוא ולהמציא. הדבר החשוב ביותר הוא שאתם כהורים, תחשבו איך באמת ניתן להוציא מהיום הזה את המיטב. ככל שתגלו יותר יצירתיות ותחשבו קצת, רק קצת מחוץ לקופסא, כך תוכלו ליצור יום שיהיה באמת משמעותי לכולכם. ואולי, בסופו של דבר אפילו תצליחו ליצור מסורת משפחתית של משהו מיוחד שהמשפחה עושה רק ביום הספציפי הזה, הוא יום המשפחה. אז שיהיה הרבה בהצלחה וזכרו – גלו יצירתיות ותראו איך היום הזה הופך ליום שלא תשכחו.

סרטון בנושא יום המשפחה 2011


 

חיפושים פופולרים

>> יום הזיכרון ליצחק רבין 2011

>> ערב יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה 2011

>> יום האישה הבינלאומי 2011

 
< >
א ב ג ד ה ו ש
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
שתף בפייסבוק שיתוף

לוח אירועים קרובים
הכי נצפים
נוספו לאחרונה