חיפוש    


 
 

פרטים

באיזה שעה מתחיל פסטיבל טעם העיר 2012 ? 17:00

באיזה תאריך מתקיים פסטיבל טעם העיר 2012 ? שני , 14 מאי ,2012

איפה פסטיבל טעם העיר 2012 ? גני יהושע ת"א

כמה עולה פסטיבל טעם העיר 2012 ? ללא תשלום

 

איפה פסטיבל טעם העיר 2012

גני יהושע ת"א - - לחץ כאן להוראות הגעה

טעם העיר תל אביב 2011

תיאור

ישראל נחשבת, ובצדק, כמעצמת מסיבות. לאן שלא תלכו תוכלו להיתקל במסיבות בארץ. מסיבת 80, האוס, מסיבת שנטי, מסיבת קצף, מסיבת פורים, מסיבת סוף מסלול ועוד. כמות המסיבות וגיוונן יוצרים שפע של מסיבות, כך שכל אחד יכול לבחור את המסיבה שמתאימה לו יותר הן מבחינת האוכלוסייה והן מבחינת המוזיקה שמשמיעים במסיבה.

מסיבות בארץ – רק תבחרו
סוף השבוע כבר מגיע ושפע של מסיבות נפתחות בפניך. לחיילים למשל, יש את המסיבות שלהם, ומה רע? אחרי שבועיים בבסיס (במקרה הטוב) מגיע יכולים לחגוג עם בני גילם ובמחירים מיוחדים. מסיבות חיילים הינן מסיבות שמתקיימות בכל רחבי הארץ. כפי שנכתב כבר למעלה, היופי במסיבות בארץ הוא שיש מגוון רחב של קהלי יעד ומגוון רחב של סגנונות. כך שאם הלכתם למסיבת 80 למשל ובאמצע המסיבה בא לכם להחליף וללכת למסיבה אחרת, כל מה שתצטרכו לעשות (לפחות בתא) זה פשוט לקפוץ למסיבה אחרת. השפע המוזיקלי  הזה נובע מקיבוץ הגלויות הנרחב שיש בישראל, רגאיי עם פאנק, בשילוב עם מוזיקה ישראלית יחד עם השפעות דרום אמריקאיות, וכל זה יוצר בליל של השפעות מוזיקליות שיוצרות מגוון סגנונות רחב.

מסיבות בארץ – מסיבה עברית
יש כיום לא מעט מסיבות, שמקדישות את כל המסיבה למסיבה ישראלית. תתפלאו, לא מדובר רק בקיבוצניקים או באקס קיבוצניקים כי עם בלא מעט בליינים שרוצים ליהנות ממה שיש למוזיקה הישראלית להציע. ויש לה. גם במסיבות הישראליות יש כל מיני גוונים וסוגים של מסיבות. יש את הארד קור הישראלי, שזה יותר ישראלי קלאסי וישן אבל יש גם מסיבות ישראליות יותר מיין סטרימיות עם מיטב המוזיקה הישראלית העכשווית. מסיבות בארץ אינן תחומות רק לאזור אחד. להבדיל ממה שרבים נוטים לחשוב, שקיימת רק מדינת תל-אביב בכל מה שקשור למסיבות, הרי שגם בדרום וגם בצפון, יש מסיבות שוות ביותר שלא נופלות לא ברמת ההפקה ולא באיכות הבליינים מתא..

מסיבות בארץ – תגיעו עם מצב רוח טוב!
רמת ההפקה של המסיבות בישראל היא גבוהה ביותר. המארגנים של המסיבה נותנים לכם את כל הכלים ליהנות ולמעשה מה שאתם צריכים להביא למסיבה זה רק... מצב רוח טוב! כי בסופו של דבר, הכל תלוי בכם! אם תגיעו למסיבה במצב רוח טוב ועם החברה המתאימה, תוכלו ליהנות ולחגוג בצורה בלתי רגילה. אז קדימה בדקו איזו מסיבה שווה יש באזור שלכם וצאו לבלות!

סרטון בנושא פסטיבל טעם העיר 2012


 

מפה


פתח מפה


חיפושים פופולרים

>> פסטיבל גולדסטאר עיר הבירה בחיפה 2011

>> קונגרס הסלסה

>> פסטיבל הקולנוע בירושלים 2011

 
< >
א ב ג ד ה ו ש
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
שתף בפייסבוק שיתוף

הוראות הגעה לגני יהושע ת"א

לוח אירועים קרובים
הכי נצפים
נוספו לאחרונה